Carey Mulligan w amerykańskiej wersji Millenium? 0

Carey Mulligan prawdopodobnie zagra główną rolę w amerykańskiej wersji filmu Millenium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet, którą wyreżyseruje David Fincher.

Carey Mulligan

Mówi się, że aktorka ma aprobatę reżysera i rodziny autora książki, na podstawie której jest film. Mimo wszystko, roli jeszcze nie dostała, ponieważ casting trwa.

Lisbeth nie miała łatwego dzieciństwa. To, co zrobiła będąc małą dziewczynką na zawsze pozostanie w jej pamięci oraz będzie miało wpływ na jej całe życie. Gdy dorosła została świetną hakerką – nie ma informacji, której by nie zdobyła. I to o omało jej nie zgubiło. Ale wszystko ma awers i rewers. Przy okazji poznaje lewicowego dziennikarza, który po procesie o zniesławienie przyjął nietypowe zlecenie. Ich drogi krzyżują się, co na zawsze odmieni ich oboje. Razem starają się rozwiązać zagadkowe zniknięcie 16-letniej dziewczyny, która zaginęła… 40lat temu. Jakie zagadki i skrywane sekrety odkryją przy okazji i czy wyjdą z tego cało?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Czudi 2010-04-27

Książka bardzo dobra, do szwedzkiego filmu się przymierzam i do dwóch następnych tomów;)
Dziewczyna będzie musiała się wykazać, bo jej twarz nijak ma się do tej z książki – dobra charakteryzacja i gra aktorska może dać niezły efekt, ale jak na tą chwile to trudno mi ją sobie wyobrazić jako twardą dziewoję:)

Proszę czekać…