"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Jak wytresować smoka 2 w 2013 r. 2

Tego można było się spodziewać. Po analizie wyników filmu Jak wytresować smoka, studio DramWorks Animation, podjęło decyzję o nakręceniu sequela tej produkcji. Kontynuacja przygód o zabawnym i przyjacielskim wikingu i jego przyjacielu smoku, pojawi się w kinach w 2013 roku.

Kadr z filmu Jak wytresować smoka (2010)

Film powstał w oparciu o książkę Cressidy Cowella pt. Jak wytresować smoka, której akcja rozgrywa się w świecie Wikingów i dzikich smoków. Bohaterem filmu jest nastoletni Wiking mieszkający na wyspie Berk, gdzie walki ze smokami są codziennością. Zbliża się właśnie czas inicjacji i jedyna szansa na udowodnienie plemieniu i ojcu swojej wartości. Kiedy jednak okazuje się, że zamiast wytresować smoka, nastolatek zaprzyjaźnia się z nim, cały jego świat staje na głowie.

Na chwilę obecną animacja, której budżet wynosił 165 mln $, zdołała zarobić na całym świecie 372,3 mln $. Jest to na tyle dobry wynik, iż studio zdecydowało się podjąć decyzję o nakręceniu kontynuacji.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

NocnaFuria 2012-10-17

kiedy dokładnie wyjdzie druga część

enia 2010-10-15
Co!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dopiero w 2013r. będzie w kinach?! Wy chyba robicie mnie w konia! Brak mi słów…

Proszę czekać…