Nowy Dzień żywych trupów - zobacz zwiastun! 0

W sieci pojawił się już zwiastun reklamujący remake Dnia żywych trupów z 1985 roku.

Pierwotna wersja Dnia żywych trupów powstała w 1985 roku. Opowiada ona o grupce ludzi, którymi są żołnierze i naukowcy. Znajdują oni ukrycie w pewnej kopalni. Naukowcy starają się stworzyć lek, który powstrzymałby powstawanie zmarłych z grobów. Potrzebują oni do tego eksperymentu kilku zombie, na których mogliby przeprowadzać różnorakie testy. Żołnierze zaś, są temu przeciwni i dochodzi do konfliktu między nimi, a naukowcami. Natomiast w międzyczasie coraz więcej zombie zaczyna atakować kopalnie…

Kadr z filmu Dzień żywych trupów 2007Kadr z filmu Dzień żywych trupów 2007

Film z 1985 roku został wyreżyserowany przez George'a A. Romero, twórcę wielu horrorów. Największą popularność przyniosła mu bowiem seria filmów o żywych trupach, które sam wyreżyserował oraz napisał do nich scenariusz. Obrazy kolejno noszą tytuły: Noc żywych trupów, Świt żywych trupów, Dzień żywych trupów oraz Ziemia żywych trupów, która została nakręcona w 2005 roku. Teraz Romero pracuje nad kolejnym – Diary of the Dead.

Za kamerą nowej wersji filmu, która nosi tytuł Day of the Dead, stanie Steve Miner. Scenariusz został napisany przez Jeffrey'a Reddicka, a za produkcję odpowiedzialni są: James Glenn Dudelson, Randall Emmett i George Furla. W filmie zagrają: Christa Campbell (Kult), Nick Cannon (Bobby), Mena Suvari (Z ust do ust), Ving Rhames (Świt żywych trupów), Michael Welch (Odmienne stany moralności), Stark Sands (Zatańcz ze mną) oraz Annalynne McCord.

Budżet obrazu szacowany jest na 18 mln dolarów.

Premierę filmu zaplanowano na kwiecień 2007 rok.

Na fdb.pl dostępny jest już zwiastun promujący nowy Dzień żywych trupów, można go obejrzeć klikając TUTAJ.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

skunksior

a co to znaczy …non kinówka… ???

sowa

trailer sredni ale z checia obejze kolejn film o zombich ale jak wyjdzie w korzystnej wersji non Kinówka

NeverGiveUp

A mi się średnio trailer podobał, wiało nudą.

skunksior

ja tylko tak …profilaktycznie :)

Trophy

Moge z chęcią zmienić jeżeli Ci się nie podoba :) Ale film "Land of the Dead" też jest o żywych trupach, więc jest związany:)

Proszę czekać…