Redford i Oscarowi producenci

Robert Redford w filmie Ukryta strategia (2007)

Według nieoficjalnych informacji producenci Oscarowej produkcji The Hurt Locker: W pułapce wojny – Nicolas Chartier i Greg Shapiro, podjęli rozmowy z aktorem i reżyserem Robertem Redfordem w sprawie produkcji filmu pt. The Company You Keep. Obraz ma być adaptacją bestsellerowej powieści autorstwa Neila Gordona.

Co prawda są to nieoficjalne informacje, które powstały po krótkiej wypowiedzi producenta Chartiera, który zdradził, iż rozmawiał z Redfordem na temat jego projektu filmowego. Nie wiemy tylko czy jakieś studio filmowe będzie zainteresowane sfinansowaniem tego przedsięwzięcia. Gdyby jednak oboje producenci zdecydowali się zaangażować się w ten projekt to wtedy jego szanse na realizacje mocno rosną.

Powieść The Company You Keep to historia ojca wychowującego samotnie dziecko. Jego spokojne życie zostaje zdestabilizowane, gdy zostaje oskarżony o napad na bank. Okazuje się, bowiem, iż w przeszłości miał problemy z prawem. Jedynym sposobem na udowodnienie swojej niewinności jest odnalezienie swojej byłej narzeczonej, która zna prawdę o tragicznych wydarzeniach z przed lat.

Źrodło: www.firstshowing.net


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux