"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Redford i Oscarowi producenci 0

Według nieoficjalnych informacji producenci Oscarowej produkcji The Hurt Locker: W pułapce wojny – Nicolas Chartier i Greg Shapiro, podjęli rozmowy z aktorem i reżyserem Robertem Redfordem w sprawie produkcji filmu pt. The Company You Keep. Obraz ma być adaptacją bestsellerowej powieści autorstwa Neila Gordona.

Robert Redford w filmie Ukryta strategia (2007)

Co prawda są to nieoficjalne informacje, które powstały po krótkiej wypowiedzi producenta Chartiera, który zdradził, iż rozmawiał z Redfordem na temat jego projektu filmowego. Nie wiemy tylko czy jakieś studio filmowe będzie zainteresowane sfinansowaniem tego przedsięwzięcia. Gdyby jednak oboje producenci zdecydowali się zaangażować się w ten projekt to wtedy jego szanse na realizacje mocno rosną.

Powieść The Company You Keep to historia ojca wychowującego samotnie dziecko. Jego spokojne życie zostaje zdestabilizowane, gdy zostaje oskarżony o napad na bank. Okazuje się, bowiem, iż w przeszłości miał problemy z prawem. Jedynym sposobem na udowodnienie swojej niewinności jest odnalezienie swojej byłej narzeczonej, która zna prawdę o tragicznych wydarzeniach z przed lat.

Źrodło: www.firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…