"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Aronofsky i Pitt razem? 0

Dzisiaj pojawiła się informacja, iż reżyser Darren Aronofsky i aktor Brad Pitt mogą wreszcie spotkać się na planie wspólnego filmu. Okazja do tego powstała przy produkcji pt. The Tiger, która powstanie w oparciu o niepublikowaną jeszcze książkę autorstwa Johna Vaillanta. W produkcje zaangażowane jest studio aktora – Plan B.

Brad Pitt w filmie Bękarty wojny (2009)

Akcja powieści The Tiger to historia prawdziwych wydarzeń, jakie kilka lat temu zdarzyły się w pewnej niewielkiej syberyjskiej wiosce. Otóż pewnego dnia do niej przybywa ekologiczny aktywista, który chce zmienić mentalność ludzi w stosunku do zwierząt. Na miejscu okaże się, że to nie mieszkańcy wioski a on przejdzie prawdziwą przemianę. A to wszystko za sprawą tygrysa syberyjskiego, który zaczyna atakować i zabijać mieszkańców wioski. Trudna walka o życie i zemstę zmieni charaktery wszystkich ludzi.

Przypomnijmy, iż obaj panowie mieli współpracować już przy okazji filmów Źródło i The Fighter. Wtedy jednak z prac na planie zrezygnował Pitt. Czy teraz stanie się inaczej? Do momentu podpisania przez artystów kontraktu niczego nie możemy być pewni.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…