Zobacz nazistów z kosmosu 6

Na pewno niektórzy z Was pamiętają, jak dawno temu informowaliśmy o produkcji science fiction Iron Sky o inwazji nazistów z kosmosu, prezentując film promocyjny. Wówczas był to pokaz pomysłu, który miał zebrać finanse na realizację produkcji.

Iron Sky

Po latach, w końcu budżet jest i zdjęcia ruszyły. Na festiwalu w Cannes fińscy twórcy zaprezentowali pierwszy teaser, który ma pomóc im zamknąć ostatnie dziury budżetowe.

Zdjęcia z teasera są już z filmu i na pewno je później zobaczymy w kinach. W 1945 roku Naziści uciekli na Księżyc, w 2018 roku wracają…

Iron Sky reżyserowany jest przez Timo Vuorensolę, znanego z filmu Star Wreck: In the Pirkinning. Autorką scenariusza jest Johanna Sinisalo na podstawie historii Antii Hukkanena i Jarmo Puskala. W tle słyszymy muzykę zespołu Laibach, który prawdopodobnie też będzie robić muzykę do finalnej produkcji.

Zdjęcia trwają w Finlandii. Jak Wam się podoba?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 14

TOWARZYSZ_PEPESZOW92 2011-01-09

Pomysł morze dla niektórych wydawać się idiotyczny(dla mnie jest wprost wspaniały) lecz kto wie co nazistowskie Niemcy opracowywali przed i trakcie II wojny światowej… morze część uciekła na księżyc albo jeszcze dalej a morze nie nieznany wszystkich szczegółów,faktów…możemy tylko gdybać na ten temat…he he mam nadzieję że pod względem fabuły nie skończy jak AVATAR…

Asmodeusz 2010-05-24

zwiastun niczego sobie, pewnie była by niezła krótkometrazówka co do Gwiazd w czerni to one już powstały tylko nie ma dystrybutora który by to wydał

JohnnyDepp 2010-05-18

Jeśłi ktos grał na Play station 3 w Killzona to wie ze można taki temat podjąć i jest całkiem cikawy

Quagmire 2010-05-17

A nie sądzisz, że taki "przeciętny polski widz" wyśmiałby ten film? Ja sądzę, że tak.
U nas nie ma też pasjonatów, zdesperowanych amatorów. Jeden pasjonat w amerykańskim stylu, już od 10 lat kręci swoje "Gwiazdy w czerni"

MJ_MARTINO 2010-05-17

Ale z czego to wynika ? że w Polsce się takich filmów nie kręci…
Przecież specjaliści od efektów by się znaleźli na pewno.
Hmm pomysł chodź by jakąś książkę sf zekranizować to już coś.. a tak stoimy w rozwoju.. a już kolejnej komedii z tymi samymi aktorami zdzierżyć się nie da po prostu..

Proszę czekać…