"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Fantastyczna podróż bez reżysera 1

Reżyser Paul Greengrass zrezygnował z prac przy produkcji nowej wersji filmu Fantastyczna Podróż. Producentem tego projektu jest James Cameron zaś autorem scenariusza jest Shane Salerno. Greengrass postanowił zająć się ekranizacją Wyspy skarbów, która powstanie w oparciu o powieść Roberta Louisa Stevensona.

Reżyser Paul Greengrass

Po utracie reżysera Cameron znów musi rozsyłać scenariusze do osób, które byłyby skłonne pracować nad tym projektem. Całość powstanie dla studia Lightstorm Entertainment, które aktualnie pracuje nad udoskonaleniem technologii 3D w ten sposób, aby była ona jak najbardziej realna. Najprawdopodobniej dystrybutorem filmu zostanie 20th Century Fox.

Produkcja Fantastyczna podróż to opowieść o wybitnym naukowców, którego życie jest zagrożone wskutek zamachu na niego. Niestety nie można wykonać trepanacji czaszki i zlikwidować skrzep w mózgu, który może spowodować, iż naukowiec umrze. Medycy postanawiają, więc przy pomocy specjalnej maszyny zmniejszyć łódź podwodną i wstrzyknąć ją do krwioobiegu pacjenta. Ekipa złożona z medyków, naukowców i specjalistów od nurkowania będzie musiała zrobić wszystko, aby zlikwidować skrzep.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…