"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Roberts gwiazdą Our Wild Life? 0

Według niepotwierdzonych informacji, Julia Roberts, prowadzi negocjację w sprawie swojego występu w filmie pt. Our Wild Life. Projekt ten powstaje dla studia New Line Cinema zaś jego reżyserią zajmuje się Walter Salles. Co ciekawe udziałem w tym obrazie zainteresowane są także: Kate Winslet, Charlize Theron, Nicole Kidman oraz Drew Barrymore.

Julia Roberts w filmie Walentynki (2010)

Wszystkie aktorki chciałby zagrać Daphne Sheldrick – główną postać całej historii. Najprawdopodobniej do lipca poznamy, kto ostatecznie zagra w tym projekcie.

Obraz Our Wild Life inspirowany jest życiem Daphne Sheldrick. Kobieta urodziła się w 1934 roku w Kenii, jest jedną z najbardziej znanych działaczek na rzecz ochrony zwierząt w Afryce. W latach 1955- 1976 była dyrektorką i główną zarządzającą Parku Narodowego Tsavo w Kenii. Jest uznaną specjalistką od przywracania do życia w naturze zwierząt, które zostały schwytane przez kłusowników. Upodobała sobie w szczególności słonie i nosorożce. W roku 2006 brytyjska Królowa Elżbieta II nadała jej tytuł Damy Komandora Orderu Imperium Brytyjskiego.

W 1988 roku powstał film o życiu Daphne Sheldrick. W produkcji pt. Goryle we mgle główną rolę zagrała Sigourney Weaver.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…