"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Dominic Cooper jak Udaj Husajn 0

W sieci pojawiły się pierwsze, na razie niezbyt dobrej jakości, zdjęcia do thrillera pt. The Devil’s Double. Obraz wyreżyseruje Michael Thomas zaś główną rolę zagra Dominic Cooper. Artysta wcieli się w postać przyjaciela z dzieciństwa najstarszego syna Saddama Husajna – Udaja.

Zdjęcia z filmu The Devil's Double (2010)

Film The Devil’s Double to historia porucznika armii Irackiej – Latifa Yahia. Jest on przyjacielem z dzieciństwa najstarszego syna Saddama Husajna – Udaja. Ze względu na podobieństwo do niego kilkakrotnie pod groźbą utraty życia zmuszony jest do podawania się za niego.
Latif uczy się mówić i chodzić jak Udaj, towarzyszy mu w przeróżnych zagranicznych wycieczkach oraz rajdach po kraju widząc, jakie życie prowadzi syn prezydenta Iraku.

Według reżysera film ma przedstawić prawdziwą rolę "legalnego gangstera”, jakim był Udaj Husajn. Najstarszy syn słynął, bowiem ze swojej brutalności, ekstrawaganckiego stylu życia pełnego alkoholu, narkotyków i kobiet. Udaj zasłyną morderstwem swojego służącego na polu golfowym w Szwajcarii.

Poniżej zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Zdjęcia z filmu The Devil's DoubleZdjęcia z filmu The Devil's Double

Zdjęcia z filmu The Devil's DoubleZdjęcia z filmu The Devil's Double

Zdjęcia z filmu The Devil's DoubleZdjęcia z filmu The Devil's Double

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…