"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nowy reżyser Czarnoksiężnika z Oz? 1

Według niepotwierdzonych jeszcze informacji studio The Walt Disney Pictures jest zainteresowane nakręceniem filmu, który byłby swoistym prequelem całej historii znanej z Czarnoksiężnika z Oz. Reżyserią jest zainteresowany Timur Bekmambetov, któremu przerwano pracę nad filmem Wanted 2.

Reżyser Timur Bekmambetow

Reżyser początkowo był mocno zaangażowany w pracę nad sequelem filmu Wanted: Ścigani. Po tym jednak jak Angelina Jolie wycofała się z projektu okazało się, iż producenci nie są już skłonni sfinansować projekt. Dlatego zawieszono pracę nad nim do bliżej nieokreślonego czasu.

Prequel Czarnoksiężnika z Oz rozgrywałby się 50 lat wcześniej przed wydarzeniami znanymi z książki. Poznalibyśmy młodego czarnoksiężnika, który żyje na początku jeszcze w naszym świecie. Jest kobieciarzem i drobnym oszustem. W skutek dziwnego zbiegu okoliczności trafia do Oz, gdzie zostaje wzięty za wielkiego czarnoksiężnika. Chłopak postanawia nie wyprowadzić mieszkańców z błędu spodziewając się bogactwa i sławy. Problem w tym, iż niesie to także pewne negatywne rzeczy. Okazuje się, bowiem, iż czarnoksiężnik zostaje wplątany w konflikt na dworze królewskim. Ten toczy się wokół trzech sióstr, które z czasem zostaną wiedźmami.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…