Jokera nie będzie w Batmanie 3? 1

Praktycznie jedyną rzeczą jaką wiemy o sequelu Mrocznego Rycerza jest data premiery – 20 lipiec 2012 roku.

Mroczny Rycerz

Nic praktycznie nie wiadomo, lecz spekulacji jest pełno. Wiemy również, że Christopher i Jonathan Nolan pracują nad projektem.

W ostatnim wywiadzie dla Empire, padło pytanie, czy Joker powróci z innym aktorem w tej, już można rzec, kultowej roli.

Nolan bez wahania odpowiedział, że postać nie pojawi się na pewno w sequelu. Nie chciał więcej poruszać tego tematu, ponieważ rozmowa o tym jest zbyt ciężka.

Zatem fani Heatha Ledgera i jego niesamowitej roli z Mrocznego Rycerza mogą odetchnąć z ulgą. Nolan nie ma zamiaru ponownie brać tej postaci. Reżyser na razie nie chce nic mówić o fabule.

Jak myślicie? Kogo zatem weźmie do kolejnego Batmana? Kto będzie wrogiem?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Machel

Dziennikarz, który zadał pytanie o powrót postaci Jokera powinien dostać co najmniej klapsa w lewy pośladek – i to skórzanym pasem z ćwiekami.
Nolan sam strzeliłby sobie w stopę dubeltówką decydując się na taki krok to raz, a dwa universum Batmana ma naprawdę wielu niewykorzystanych dotychczas antybohaterów, którzy aż proszą się o przeniesienie na srebrny ekran (np: Anarch, Killer Croc, Szalony kapelusznik, Bane w swojej prawdziwej formie, a nie karykaturze z filmu Schumacher’a). To tylko luźne przykłady.
Forma nowych przygód nietoperza założona przez Nolana nadałaby nowym superłotrom jeszcze większą hmm "złowrogość" :) Kolejny Joker nie jest nam do szczęścia potrzebny.

thenat17

dla mnie może być teraz superłotrem Człowiek Zagadka – grany przez Johnny Depp-a , no takie były spekulacje, moim zdaniem wcieliłby się znakomicie, on umie grać wariatów np. czarlie i fabryka czekolady, edward nożycoręki, alicja w krainie czarów, piraci z karaibów.

Quagmire

Jedyna słuszna decyzja. A skoro Nolan zrehabilitował Dwie Twarze po Batman Forever to może teraz czas na Zagadkę.

B4N4U7

moim zdaniem człowiek zagadka mogłby byc niezły:)

Trophy

To dobrze. Nie ma co kombinować, tylko zostawić tę postać w spokoju.
Fajnie jakby pojawił się Pingwin. Ciekawe kto by go zagrał… Hmm…

Proszę czekać…