"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Ricky Gervais w serialu HBO 0

Brytyjski aktor Ricky Gervais (Ghost Town) dołączył do obsady serialu stacji HBO pt. Pohamuj entuzjazm. Na chwilę obecną nie wiadomo czy będzie to gościnny występ czy też dołączy na stałe do ekipy. Wszystko będzie zależało od tego jak fani serialu przyjmą postać graną przez tego aktora.

Ricky Gervais w filmie Ghost Town (2008)

Przypomnijmy, iż Gervais od jakiegoś czasu związany jest ze stacją HBO. Wcześniej pojawiał się w serialu Statyści zaś niedawno mówiło się, że ma być gwiazdą nowego serialu tej stacji pt. Life’s Too Short.

Głównym bohaterem serialu Pohamuj entuzjazm jest Larry David. Mężczyzna ma wszystko – pieniądze, poczucie bezpieczeństwa, sławnych przyjaciół, kochającą żonę i wspaniałą rezydencję w Hollywood. Czego można chcieć więcej? No cóż… Jego oryginalna osobowość przysparza mu wiele kłopotów. Nie potrafi odnaleźć się w najprostszych codziennych sytuacjach. Problemem staje się zrobienie zakupów czy zapłacenie rachunków. Jest niezdarny i nietaktowny, i tylko jemu przytrafiają się rzeczy, które nie przytrafiłyby się nikomu innemu. Jego codziennym życiem rządzi prawo Murphy’ego.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…