Ricky Gervais w serialu HBO

Ricky Gervais w filmie Ghost Town (2008)

Brytyjski aktor Ricky Gervais (Ghost Town) dołączył do obsady serialu stacji HBO pt. Pohamuj entuzjazm. Na chwilę obecną nie wiadomo czy będzie to gościnny występ czy też dołączy na stałe do ekipy. Wszystko będzie zależało od tego jak fani serialu przyjmą postać graną przez tego aktora.

Przypomnijmy, iż Gervais od jakiegoś czasu związany jest ze stacją HBO. Wcześniej pojawiał się w serialu Statyści zaś niedawno mówiło się, że ma być gwiazdą nowego serialu tej stacji pt. Life’s Too Short.

Głównym bohaterem serialu Pohamuj entuzjazm jest Larry David. Mężczyzna ma wszystko – pieniądze, poczucie bezpieczeństwa, sławnych przyjaciół, kochającą żonę i wspaniałą rezydencję w Hollywood. Czego można chcieć więcej? No cóż… Jego oryginalna osobowość przysparza mu wiele kłopotów. Nie potrafi odnaleźć się w najprostszych codziennych sytuacjach. Problemem staje się zrobienie zakupów czy zapłacenie rachunków. Jest niezdarny i nietaktowny, i tylko jemu przytrafiają się rzeczy, które nie przytrafiłyby się nikomu innemu. Jego codziennym życiem rządzi prawo Murphy’ego.

Źrodło: www.comingsoon.net


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux