"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Zdjęcia z Thora 0

W ubiegłym tygodniu stacja E! Entertainment udała się z wizytą na plan zdjęciowy filmu Thor. Rozmawiała z reżyserem i odtwórcami głównych ról: Chrisem Hemsworthem i Natalie Portman. Dzisiaj ujawniono kilka zdjęć z filmu, które jak na razie nie są zbyt dobrej jakości. Mimo wszystko zachęcamy do ich oglądania.

Thor

Głównym bohaterem filmu jest potężny Thor (Chris Hemsworth), który zamieszkuje tajemniczą boską krainie Asgard. Jednak jego arogancja i nierozważne działanie może spowodować, że znów rozpocznie się wojna między bogami. By tego uniknąć Thor zostaje zrzucony na ziemię przez swojego ojca Odyna (Anthony Hopkins) i zmuszony do życia wśród ludzi. Tam poznaje piękną panią naukowiec (Natalie Portman), która ma na niego ogromny wpływ. Z czasem mężczyzna zakochuje się w niej i zaczyna być zupełnie inną osobą. Wkrótce będzie musiał się przekonać, co znaczy zostać bohaterem, bowiem mroczni bogowie z Asgardu wysyłają na ziemię armię, która ma na celu zdobyć nad nią panowanie.

Zobacz zdjęcia (niska jakość):

Zdjęcie z planu filmu ThorZdjęcie z planu filmu ThorZdjęcie z planu filmu ThorZdjęcie z planu filmu Thor Zdjęcie z planu filmu ThorZdjęcie z planu filmu Thor

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…