"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Prequel Coś w 2011 roku 0

Studio Universal Pictures oficjalnie poinformował o dacie premiery prequela horroru z 1982 roku pt. Coś. Obraz noszący tytuł The Thing pojawi się w kinach 29 kwietnia 2011 roku. Oznacza to, iż pojawi się na ekranach dwa tygodnie po filmie Krzyk 4 oraz na tydzień, przed Thorem.

The Thing (2011)

Prequel reżyseruje Matthijs van Heijningen. W rolach głównych występują: Mary Elizabeth Winstead, Joel Edgerton i Kim Bubbs.

Przy okazji zapraszamy do zapoznania się z oficjalnym opisem The Thing:

Antarktyda: niezwykły kontynent posiadający niezwykłe piękno. Jest to również siedziba placówek naukowych, w których badanie nad życiem i wszelkimi jego aspektami mogą być prowadzone w spokoju.
Główną bohaterką jest paleontolog Kate Lloyd (Winstead), która dołącza do ekipy norweskiego zespołu naukowego. Ten właśnie odkrył dziwną konstrukcje, która może być statkiem kosmicznym. Podczas badania statku naukowcy natykają się na dziwny, ich zdaniem martwy organizm. Postanawiają go zbadać.
Prosty eksperyment powoduje, że obca istota zaczyna żyć. Problem w tym, iż potrafi przemienić się w każdego, kogo dotknie. Kate przyłącza się, więc do pilota Cartera (Edgerton), który chce wszystkich zabić, tak by być pewnym, iż obcy nie wydostanie się z placówki. Ale skąd mają wiedzieć czy zabijają obcego czy tylko niewinne istoty?

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…