"May the Force Be With You"

Piła IV już za rok w Halloween 0

Po sukcesie w Box Office producenci Piły z studia Lionsgate zdecydowali się na kolejną kolejny sequel. Czwarta część będzie miała swoją premierę 26 października 2007 roku.

Piła III zdobyła pierwsze miejsce w amerykańskim Box Office z wynikiem 34 mln $. Jest to najlepsze otwarcie ze wszystkich części Piły. Pierwsza część osiągnęła dobry wynik 18 mln $, zaś druga miała już otwarcie w wysokości 32 mln $. Po tym ogromnym sukcesie producenci z studia Lionsgate ogłosili, że trwają już prace przygotowawcze do projektu Piła IV, premierę zaplanowano na 26 października 2007 roku, czyli jak co roku w Halloween.

Kadr z filmu Piła III 2006Kadr z filmu Piła III 2006

Pojawiły się nieoficjalne informacje, iż Leigh Whannell, James Wan i Darren Lynn Bousman nie wezmą udziału w tworzeniu następnej części Piły.

W serwisie fdb.pl klikając TUTAJ możesz zobaczyć dwa zwiastuny promującePiłę III. W Polsce film ten będziemy mogli oglądać od 5 stycznia 2007 roku. Polskim dystrybutorem filmu jest <a href=http://www.kinoswiat.pl/ title=Kino Świat>Kino Świat.

Fabuła Piły III przedstawia się następująco: Tym razem morderczą grą kieruje, znana nam z poprzednich części, Amanda. Głównym bohaterem tej gry będzie Dr Lynn Denlon, która zostaje porwana i przewieziona do starego opuszczonego magazynu, gdzie spotyka Pana Układankę, który jest przypięty do łóżka. Pan Układanka jest na granicy życia i śmierci, a zadaniem Dr Lynn jest utrzymywanie go przy życiu dopóki kolejny element układanki, Jeff, nie ukończy swojej części gry. Losy Lynn i Jeffa przetną się w najmniej nieoczekiwanym momencie.

W filmie główne role grają: Tobin Bell, J. LaRose, Angus Macfadyen, Shawnee Smith, Bahar Soomekh i Dina Meyer. Scenariusz napisał Leigh Whannell (zagrał Adama w pierwszej części Piły) i James Wan. Trzecią część reżyseruje Darren Lynn Bousman. Za produkcję odpowiedzialni są: Mark Burg i Oren Koules.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

k4c5er

No tylko żeby nie było tak, że każda kolejna część będzie gorsza !! :)

Trophy k4c5er

No to muszę Cię zdołować, gdyż prawie zawsze tak jest! :)

Ronaldinho

Na piątej się zakończy, takie jest oficjalne info.

leprechan

ile tego bedzie?

Proszę czekać…