http://vimeo.com/mironkundzicz

Hugh Jackman o Wolverine 0

Australijski aktor Hugh Jackman wypowiedział się ostatnio na temat wyczekiwanego projektu Wolverine.

To jest to, na co czekaliśmy. Zdjęcia miałyby się rozpocząć latem i jest to całkiem prawdopodobne, ale parę rzeczy musi zostać jeszcze dogranych. – mówi aktor znany z Kodu dostępu.

Hugh Jackman w filmie X-Men 2 2003Hugh Jackman w filmie X-Men 2 2003

Scenarzysta David Benioff (25. godzina) dostarczył już ostateczną wersję scenariusza do studia. Pozostaje tylko dograć wolne terminy Jackmana i znaleźć reżysera. To są obecnie priorytety. Chodzą słuchy, że zdjęcia miałyby się odbywać w Australii.

W przyszłym roku będę w Australii kręcił film z Nicole Kidman (Randka na przerwie) i Bazem Luhrmannem (Moulin Rouge!) i planujemy nakręcić Wolverine zaraz po tym projekcie.

Pewne jest, że aktor nie chce, aby Wolverine był odbierany jako X-Men 4. Chciałbym żeby to było coś świeżego. Chcę, żeby moja postać miała bardziej rozbudowany charakter. To ma być film oparty na charakterze. Chciałbym też, aby na koniec filmu każdy wiedział, kim był mój bohater.

Dobra akcja, ciekawe postacie i zakończenie, z którego jasno wynika, kim jest Wolverine. Coś jak Mad Max, czy Brudny Harry. Bardzo kocham te postacie. Wolverine to dobra, ale niemiła postać. To ktoś taki, kogo chcesz mieć po swojej stronie. – zakończył Jackman.

Hugh Jackman wcielił się w postać Rosomaka w trylogii X-Men. Wszystkie części zarobiły na świecie ponad miliard dolarów.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…