"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nowy projekt M. Night Shyamalana 0

Reżyser M. Night Shyamalan ukończył właśnie pracę nad scenariuszem do swojego nowego filmu. Mimo tego artysta już ma kilka osób luźno powiązanych z tym obrazem. I tak według nieoficjalnych informacji wystąpią w nim: Bruce Willis, Bradley Cooper i Gwyneth Paltrow.

Reżyser M. Night Shyamalan

Na temat nowego filmu tego reżysera nie wiadomo zbyt wiele. Projekt jest na tyle tajemniczy, iż scenariusz przeczytać będą mogli tylko najwyżsi szefowie studiów zainteresowanych jego kupnem. Czytać będą mogli jedynie przy udziale specjalnego asystenta, który natychmiast po jego przeczytaniu zabierze skrypt. Reżyser liczy, iż dzięki temu nie wyjdzie na jaw fabuła tego projektu.

Wkrótce na ekranach kin będziemy mogli oglądać nową produkcję M. Nighta Shyamalana pt. Ostatni Władca Wiatru. Film ten pojawi się w polskich kinach 3 września br.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

kolbiel

hehe, fabularny fikolek, podobalo mi sie :)

o ile w przypadku 6 zmyslu taki fikolek to byla nowosc, to teraz czesciej jesli film nie ma fikolka to jest to cos niezwyklego…

masz racje, czas na dobry film panie Shyamalan – moim zdaniem od wspomnianego 6 zmyslu nie zrobil nic lepszego do tej pory (nie widzialem jeszcze tego najnowszego).

Quagmire

Czyli Shyamalan próbuje powrócić do ekstraklasy tym co przyniosło mu sławę- fabularnym fikołkiem w finale filmu?

Proszę czekać…