"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Powstanie nowa Pierwsza liga? 0

W jednym z ostatnich wywiadów reżyser i scenarzysta David S. Ward poinformował, iż istnieje szansa na nakręcenie nowego filmu z serii: Pierwsza liga. Co prawda nie jest to jeszcze pewne, bowiem wszystko zależeć będzie od producentów ze studia Morgan Creek, którzy aktualnie posiadają prawa do tego tytułu.

Pierwsza liga (1989)

Na razie o nowym filmie nie wiadomo zbyt wiele. Wiadomo, iż akcja rozgrywałaby się w 20 lat po ostatnich wydarzeniach, które można było oglądać w filmie Pierwsza liga III: Powrót do źródeł. Jednocześnie chciałby, aby w fabule znalazło się miejsce dla Ricka "Wild Thing" Vaughna, w którego w dwóch filmach wcielał się Charlie Sheen.

Ward ma nadzieję, iż zgodę na udział w nowym obrazie wyrażą także Tom Berenger, Corbin Bernsen i Wesley Snipes, którzy także grali w poprzednich filmach. Zdjęcia miałyby ruszyć jeszcze w tym roku.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Michał 2010-06-23

naprawdę Hollywood cierpi na brak pomysłów…remake "Nie mów mamie,ze niania nie żyje", kolejny sequel "Pierwszej Ligii", w newsie obok plotka o "Podwójne uderzenie 2" i zapowiedz remaku "Na zachodzie bez zmian"…ech a to pewnie nie koniec

Proszę czekać…