Pierwsze informacje o projekcie Shyamalana

Shyamalan oraz Willis

Kiedy po raz pierwszy świat usłyszał o tym projekcie, wiedzieliśmy tylko to, że główne role otrzymały takie gwiazdy jak Gwyneth Paltrow, Bradley Cooper czy Bruce Willis. W tym samym czasie, dziennikarze z zachodu, do publicznej informacji oddali pierwsze informacje na temat objętej tajemnicą fabuły.

Wyżej wspomniany Bradley Cooper wcieli się w postać zdesperowanego ojca poszukującego swojego zaginionego dziecka. Mężczyzna nie wie, że w całą sprawę zamieszane są złe siły…

Jak się okazuje, Shyamalan pracuje także nad innym projektem – "Twelve Strangers". Będzie on opowiadał o tym, jak ława przysięgłych rozpatruje sprawę, w którą zamieszane mogą być duchy. Nad scenariuszem pracuje Chris Sparling.

Przypominamy również, że już pierwszego lipca do kin trafi inna produkcja tego reżysera: Ostatni Władca Wiatru. Jest to ekranizacja popularnej na całym świecie kreskówki.


Grzegorz Drąg
Aby mnie lepiej poznać, na początek musicie przede wszystkim wiedzieć, że: uwielbiam twórczość Roberta Downeya Juniora, łatwo się zachwycam, jestem katolikiem i trudno mnie zrozumieć.