Relacja z premiery Zaćmienia na żywo!

Ekipa Sagi Zmierzch

Już dziś o g. 3:30 w nocy czasu polskiego, na stronie movies.mtv.pl, można będzie obejrzeć bezpośrednią relację z czerwonego dywanu z amerykańskiej premiery najbardziej oczekiwanego hitu roku – Zmierzch: Zaćmienie. Uroczystość odbędzie się na kilka dni przed oficjalną światową premierą filmu, która przewidziana jest na 30 czerwca.

Podczas ceremonii cała obsada filmowa przejdzie po czerwonym dywanie, gdzie odbędą się sesje zdjęciowe, a aktorzy udzielą krótkich wywiadów. Użytkownicy będą mieli szansę zobaczyć m.in. Kristen Stewart, Roberta Pattinsona, Taylora Lautnera, Dakotę Fanning, Ashley Greene, Petera Facinellego czy Kellana Lutza. Ponadto, wielbiciele wampirzej sagi dowiedzą się więcej na temat samej produkcji filmowej, a także odtwórców głównych ról.

Zmierzch: Zaćmienie to trzecia część słynnej sagi, która opowiada o przygodach osiemnastoletniej Belli i jej ukochanego wampira – Edwarda. Ekranizacja powieści podbiła serca milionów fanów na całym świecie, a jej kolejne części cieszą się coraz większą popularnością.

Specjalna relacja z premiery światowego hitu potrwa dwie godziny i będzie dostępna na stronie MTV jeszcze przez najbliższe kilka tygodni.