Relacja z premiery Zaćmienia na żywo! 0

Już dziś o g. 3:30 w nocy czasu polskiego, na stronie movies.mtv.pl, można będzie obejrzeć bezpośrednią relację z czerwonego dywanu z amerykańskiej premiery najbardziej oczekiwanego hitu roku – Zmierzch: Zaćmienie. Uroczystość odbędzie się na kilka dni przed oficjalną światową premierą filmu, która przewidziana jest na 30 czerwca.

Ekipa Sagi Zmierzch

Podczas ceremonii cała obsada filmowa przejdzie po czerwonym dywanie, gdzie odbędą się sesje zdjęciowe, a aktorzy udzielą krótkich wywiadów. Użytkownicy będą mieli szansę zobaczyć m.in. Kristen Stewart, Roberta Pattinsona, Taylora Lautnera, Dakotę Fanning, Ashley Greene, Petera Facinellego czy Kellana Lutza. Ponadto, wielbiciele wampirzej sagi dowiedzą się więcej na temat samej produkcji filmowej, a także odtwórców głównych ról.

Zmierzch: Zaćmienie to trzecia część słynnej sagi, która opowiada o przygodach osiemnastoletniej Belli i jej ukochanego wampira – Edwarda. Ekranizacja powieści podbiła serca milionów fanów na całym świecie, a jej kolejne części cieszą się coraz większą popularnością.

Specjalna relacja z premiery światowego hitu potrwa dwie godziny i będzie dostępna na stronie MTV jeszcze przez najbliższe kilka tygodni.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Magdalena 2010-06-27

Pierwsza część "Zmierzchu" była całkiem znośna, choć w wampirach tam jest wampiryzmu tyle, co mięsa w parówkach. Druga część była zupełnie o niczym, nudna jak flaki z olejem, ale przynajmniej uśmiałam się pod koniec, widząc Edwarda wywijającego w tym czerwonym szlafroku ;)

Redox 2010-06-25

Zapewne wiele fanek Zmierzchu nie wyspało się dzisiaj ;p

Tomek Metreszen 2010-06-24

"najbardziej oczekiwanego hitu roku – Zmierzch: Zaćmienie."
żart?

Proszę czekać…