http://vimeo.com/mironkundzicz

Futurystyczny Ewan McGregor 0

Ewan McGregor zagra w futurystycznym thrillerze Franklyn

Reżyseruje Gerald McMorrow (Thespian X).

Ewan McGregor / hstarspage.comrEwan McGregor / hstarspage.comr

Akcja filmu jest osadzona jednocześnie we współczesnym Londynie i wielkiej metropolii przyszłości, w której kościół i państwo tworzą jedność.

Esser, Milo, Emillia i Preest to główni bohaterowie opowieści i to na nich skupi się akcja. Ich życia są przedzielone przez dwa równoległe światy, które dążą do katastrofalnego wypadku, w którym pojedyncza kula zadecyduje o ich przeznaczeniu.

Preest jest zamaskowanym detektywem, członkiem straży obywatelskiej, który szuka sprawiedliwości i zemsty na ulicach Meanwhile City, monolitycznej, fantastycznej metropolii rządzonej przez wiarę i gorliwą religijność.

Esser jest rozbitym mężczyzną, szukającym swojego niesfornego syna w Londynie, w niebezpiecznych dzielnicach zamieszkałych przez bezdomnych.

Milo jest trzydziestolatkiem ze złamanym sercem, który desperacko pragnie znaleźć drogę powrotną do czystości pierwszej miłości.

Emilia natomiast, jest olśniewającą studentką sztuk pięknych. Jej projekty samobójstw w sztuce stają się bardziej pełne i śmiertelne.

Zdjęcia mają się rozpocząć następnego lata w Wielkiej Brytanii.

Ewan McGregor to brytyjski aktor znany w Polsce z filmów Wyspa, Moulin Rouge!, Trainspotting, czy nowej trylogii Gwiezdnych Wojen, w której wcielił się w postać młodego Obi-Wana Kenobiego. W 1996 roku zdobył Empire Award, dla najlepszego aktora, za występ w Płytkim grobie.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…