Zwiastuny dla twardych facetów!

Niezniszczalni

Dopiero co rozpoczął się dzień i pojawiła się gratka dla męskiej części publiczności w postaci zwiastunów Niezniszczalnych i Centuriona.

W zwiastunie Niezniszczalnych, który nosi tytuł WEZWANIE DO BRONI, pojawiają się ciekawe hasła reklamowe.

Obraz ma premierę wtedy, kiedy kolejny "kobiecy" film pt. Jedz, módl się, kochaj z Julią Roberts. Wyraźnie sugerowane jest, że miały one już nastolatki kochające wampiry i panny z wielkiego miasta, czas, aby mężczyźni dostali w końcu coś swojego! W końcu, ile mieliśmy ostatnio filmów akcji z prawdziwego zdarzenia?

NIEZNISZCZALNI

ZOBACZYCIE TEN FILM NIE ŚCIĄGAJĄC GO Z INTERNETU, ALE W PIER***YM KINIE, GDZIE JEST MIEJSCE PRZEMOCY. JEŚLI TEGO NIE ZROBIMY? JEŚLI TO PRZEGRA Z JEDZ, MÓDL SIĘ, KOCHAJ? NIE ZASŁUGUJECIE NAZYWAĆ SIĘ PRAWDZIWYMI MĘŻCZYZNAMI!

Film akcji nasycony największą ilość gwiazd-twardzieli w historii kina opowiada o grupie najemników zatrudnionych do obalenia dyktatora w kraju w Ameryce Południowej. Gdy misja rozpoczyna się, zdają sobie sprawę, że nie jest wszystko tak, jak im się wydawało. Zostali uwikłani w niebezpieczną sieć oszustwo i zdrady. Muszą stawić czoło wrogom, ochronić niewinnych i przeżyć…

W obsadzie są: Sylvester Stallone, Jet Li, Jason Statham, Robert Knepper, Dolph Lundgren, Terry Crews, Sir Ben Kingsley, Mickey Rourke, Eric Roberts, Danny Trejo, Randy Couture, Charisma Carpenter, Steve “Stonecold” Austin, Giselle Itie, bracia Nogueira, Lyoto Carvalho Mahida, David Zayas, Gary Daniels oraz w epizodycznej roli Arnold Schwarzenegger i Bruce Willis!

Premiera 20 sierpnia w Polsce! Co sądzicie o tego typu hasłach reklamowych w zwiastunie?

CENTURION

Fabuła filmu Centurion toczy się podczas inwazji Rzymian na Brytanię w 117 roku n.e. Bohaterem ma być Quintus Dias, ocalały z ataku Piktów na przygraniczny fort Rzymian. Maszeruje na północ z generałem Virilusem i legendarnym 9. legionem z rozkazami zmiecenia Piktów z powierzchni ziemi, a także zabicia ich przywódcy, Gorlacona.