Zwiastuny dla twardych facetów! 3

Dopiero co rozpoczął się dzień i pojawiła się gratka dla męskiej części publiczności w postaci zwiastunów Niezniszczalnych i Centuriona.

Niezniszczalni

W zwiastunie Niezniszczalnych, który nosi tytuł WEZWANIE DO BRONI, pojawiają się ciekawe hasła reklamowe.

Obraz ma premierę wtedy, kiedy kolejny "kobiecy" film pt. Jedz, módl się, kochaj z Julią Roberts. Wyraźnie sugerowane jest, że miały one już nastolatki kochające wampiry i panny z wielkiego miasta, czas, aby mężczyźni dostali w końcu coś swojego! W końcu, ile mieliśmy ostatnio filmów akcji z prawdziwego zdarzenia?

NIEZNISZCZALNI

ZOBACZYCIE TEN FILM NIE ŚCIĄGAJĄC GO Z INTERNETU, ALE W PIER***YM KINIE, GDZIE JEST MIEJSCE PRZEMOCY. JEŚLI TEGO NIE ZROBIMY? JEŚLI TO PRZEGRA Z JEDZ, MÓDL SIĘ, KOCHAJ? NIE ZASŁUGUJECIE NAZYWAĆ SIĘ PRAWDZIWYMI MĘŻCZYZNAMI!

Film akcji nasycony największą ilość gwiazd-twardzieli w historii kina opowiada o grupie najemników zatrudnionych do obalenia dyktatora w kraju w Ameryce Południowej. Gdy misja rozpoczyna się, zdają sobie sprawę, że nie jest wszystko tak, jak im się wydawało. Zostali uwikłani w niebezpieczną sieć oszustwo i zdrady. Muszą stawić czoło wrogom, ochronić niewinnych i przeżyć…

W obsadzie są: Sylvester Stallone, Jet Li, Jason Statham, Robert Knepper, Dolph Lundgren, Terry Crews, Sir Ben Kingsley, Mickey Rourke, Eric Roberts, Danny Trejo, Randy Couture, Charisma Carpenter, Steve “Stonecold” Austin, Giselle Itie, bracia Nogueira, Lyoto Carvalho Mahida, David Zayas, Gary Daniels oraz w epizodycznej roli Arnold Schwarzenegger i Bruce Willis!

Premiera 20 sierpnia w Polsce! Co sądzicie o tego typu hasłach reklamowych w zwiastunie?

CENTURION

Fabuła filmu Centurion toczy się podczas inwazji Rzymian na Brytanię w 117 roku n.e. Bohaterem ma być Quintus Dias, ocalały z ataku Piktów na przygraniczny fort Rzymian. Maszeruje na północ z generałem Virilusem i legendarnym 9. legionem z rozkazami zmiecenia Piktów z powierzchni ziemi, a także zabicia ich przywódcy, Gorlacona.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

MJ_MARTINO

Za montaż i muzykę 10/10 wyszło super :)
Ja jestem w kinie na 103% :P

Również się wychowałem na kinie tych panów więc to dla mnie pozycja super obowiązkowa :D

Metreszen

Oj chciało się umieć wyczyniać takie rzeczy jak na tych filmach ;] Oj chciało się… ;)

Adam_Siennica

Ale na pewno chciałeś kogoś zabić? W końcu takie filmy wywołują złe myśli i chęci mordobicia :)))

Metreszen

Film będzie świetny ;) Wychowałem się na filmach z tymi panami(i o dziwo jeszcze nikogo nie zabiłem co powinno dać do myślenia niektórym prawnikom), więc sądzę że klimat i akcja gwarantowana ;]

Asmodeusz

hehe jak już fani zajeli się promocja filmu, choc po kilku trailerach wydaje się, że bedzie to mocne kino akcji, któremu wypromuje sie samo (Zwaiastun zrobiony z pomysłem swoją drogą)

Proszę czekać…