Aby mnie lepiej poznać, na początek musicie przede wszystkim wiedzieć, że: uwielbiam twórczość Roberta Downeya Juniora, łatwo się zachwycam, jestem katolikiem i trudno mnie zrozumieć.

Plany produkcyjne Polańskiego 0

Jak donosi francuska gazeta Le Monde, podczas pobytu w swojej willi w Gsaad przez kilka ostatnich miesięcy, Polański przygotowywał scenariusz do swojego nowego filmu. Ma być on oparty na głośnej sztuce teatralnej Yasminy Rezy "Le Dieu di carnage" (Barabara Grzegorzewska przetłumaczyła już ten tytuł na "Bóg mordu").

ROMAN POLAŃSKI

Ten sam dziennik twierdzi, że Reza i Polański zaczęli rozmowy na temat adaptacji tej sztuki jeszcze przed aresztowaniem reżysera, a pisarka wielokrotnie odwiedzała objętego aresztem artystę w jego miejscu zamieszkania.

Zdjęcia, w których wziąć mają udział amerykańscy aktorzy, mają rozpocząć się w styczniu 2011 roku. Szczegóły projektu nie są bliżej znane, bo Reza nie chciała ich udostępnić twierdząc, że to Polański powinien przedstawić swoje plany.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

The 2010-09-02

No i dobrze nie traci czasu i cały czas chce kręcić filmy a nie spoczywa na laurach jak np. Coppola i twierdzi że tak naprawdę to jego powołaniem jest produkcja win .

Lewis 2010-07-14

No a właśnie, miał co? :b

Proszę czekać…