Jeszcze jedno zdjęcie z Thora 0

Pojawiło się kolejne zdjęcie z adaptacji komiksu w reżyserii Kennetha Branagha pt. Thor. Na zdjęciu ponownie widzimy Odyna, którego gra Anthony Hopkins i Thora (Chris Hemsworth).

Nieoficjalnie wieści głoszą, że na Comic Con, który rozpoczyna się 22 lipca, zostanie zaprezentowany pierwszy zwiastun produkcji.

W głównych rolach występują: Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Natalie Portman, Anthony Hopkins, Jaimie Alexander, Colm Feore, Samuel L. Jackson i Stellan Skarsgard.

Głównym bohaterem jest Thor (Chris Hemsworth), który wypowiada wojnę swojemu odwiecznemu wrogowi – Lodowemu Gigantowi. Za swoją lekkomyślność jego ojciec, Odyn (Hopkins) zsyła go na Ziemię, pozbawiając pamięci i zmuszając do życia wśród zwykłych śmiertelników. Tutaj jako dr Donald Blake prowadzi badania nad cywilizacją pozaziemską. Pewnego dnia w Norweskich jaskiniach odnajduje tajemniczy starożytny młot. Po jego dotknięciu powraca mu pamięć i na nowo zostaje Thorem. Postanawia się zemścić.

Thor i OdynThor i Odyn

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Beznickowy 2010-07-18

Jeśli to obejrzę to tylko z powodu Natalie Portman. Szkoda mi Hopkinsa, bo od "Słabego punktu" w niczym dobrym go nie widziałem, a "Thor" raczej też dobry nie będzie.

Quagmire 2010-07-17

Szybka reakcja wytwórni, ciemne zdjęcie na którym nie widać plastiku.

Proszę czekać…