"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Portman powalczy z Zombiakami 1

W wywiadzie udzielonym dla portalu filmowego The Playlist, amerykańska aktorka Natalie Portman (Kochanice Króla) ujawniła, iż jeszcze w tym roku powinna rozpocząć pracę na planie filmu Pride and Prejudice and Zombies. Obraz powstanie w oparciu o książkę, której autorem jest Seth Grahame-Smit.

Natalie Portman w filmie Bracia (2009)

Według słów Portman gotowa jest już druga wersja scenariusza, która uzyskała akceptację studia. Jej autorem jest utalentowany pisarz David O. Russell (Złoto Pustyni).

Pride and Prejudice and Zombies to opowieść idealnie przypominającą tą znaną z powieści Jane Austen pt. Duma i Uprzedzenie. Z tą drobną różnicą, iż jedna z sióstr Bennett zakochuje się w żołnierzu, który przybył do hrabstwa Hertfordshire w celu uratowania mieszkańców przed grasującymi w pobliżu Zombie.

Główną rolę w filmie powierzono Natalie Portman, która wcieli się w postać Elizabeth Bennet, która wcześniej była w całości skoncentrowana na walce z nieumarłymi. Pojawienie się w okolicach przystojnego żołnierza bardzo ją rozprasza. Przez to nie ma już tyle czasu na walkę z Zombie co kiedyś.

Obraz powstanie dla studia Lionsgate.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Quagmire 2010-07-26

Nigdy bym nie przypuszczał, że 150 wariacja na temat "Dumy i uprzedzenia" może mnie zainteresować. A jednak!

Proszę czekać…