"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Longoria w The Avengers? 2

W ostatnich dniach pojawia się coraz więcej spekulacji na temat udziału Evy Longorii (serial Gotowe na wszystko) w superprodukcji studia Marvel pt. The Avengers. Piękna aktorka miałaby wcielić się w postać Janet Van Dyne szerzej znanej jako Osa, która była jedną z liderek tej grupy w komiksowej wersji przygód The Avengers.

Eva Longoria Parker w filmie Nawiedzona narzeczona (2008)

Według najnowszych informacji Longoria finalizuje już negocjacje a wszystko zmierza do szczęśliwego końca. To oznaczałoby, że aktorka wystąpi w tej produkcji. Niestety wszystko wskazuje na to, iż jej postać nie będzie pierwszoplanowa. Mówi się, iż postać Osy będzie tłem dla głównej grupki superbohaterów.

Janet Van Dyne aka. Osa to postać wymyślona przez Stana Lee i Jacka Kirby’ego. Po raz pierwszy jej postać pojawiła się w 1963 roku na łamach komiksu pt. Tales to Astonish. Janet to córka zamordowanego naukowca, która postanawia połączyć swoje siły z Henrym Pyme (Człowiekiem- Mrówką). Pod wpływem eksperymentów jej struktura molekularna zostaje całkowicie zmieniona. Posiadła umiejętność latania, zmieniania rozmiarów swojego ciała, potrafi kontrolować kogoś przy użyciu telepatii a także ma możliwość korzystania z impulsów bio-elektrycznych. Wkrótce po dołączeniu do grupy Avengers została jedną z jej liderów. Niestety zmarła w 2008 roku zabita przez wrogów grupy.

Źrodło: www.latinoreview.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…