Polskie plakaty Niezniszczalnych

Niezniszczalni (2010)

Polski dystrybutor filmu Niezniszczalni – firma Monolith, ujawniła w dniu dzisiejszym dwa nowe plakaty promujące nową produkcję w reżyserii Sylvestra Stallone. Obraz reklamowany jako "największa demolka roku" pojawi się w naszych kinach 20 sierpnia br. Szykuje się nie lada gratka dla fanów kina akcji.

Niezniszczalni to film opowiadający o grupie najemników zatrudnionych do infiltracji południowoamerykańskiego kraju w celu detronizacji bezwzględnego dyktatora. Już na początku misji przekonują się oni, że nie wszystko w misji jest tym, czym wydawało się być, znajdują się w niebezpiecznej sieci zdrady i manipulacji. Gdy misji zagraża klęska a w cenę wchodzą życia niewinnych, najemnicy stają przed zadaniem, z którego ta banda braci może nie wyjść cało.

W rolach głównych sławy kina kopanego: Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Eric Roberts i Mickey Rourke. Po raz pierwszy będzie również okazja w jednej scenie ujrzeć Stallone, Schwarzeneggera i Willisa.

Zapraszamy do obejrzenia plakatów:

Polski plakat filmu NiezniszczalniPolski plakat filmu Niezniszczalni Polski plakat filmu NiezniszczalniPolski plakat filmu Niezniszczalni


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux