http://vimeo.com/mironkundzicz

Hopkins ponownie u Ivory'ego 0

Anthony Hopkins ponownie zagra u Jamesa Ivory'ego. Nowy projekt obu panów nosi nazwę The City of Your Final Destination.

Film, oparty na powieści Petera Camerona, będzie opowiadał historię absolwenta University of Kansas pochodzenia irańskiego (Omar Metwally (Monachium), który planuje podróż do Argentyny, aby odnaleźć rodzinę zmarłego, południowoamerykańskiego pisarza i prosić ich o zgodę na napisanie jego autoryzowanej biografii.

Anthony Hopkins w filmie Dowód 2005Anthony Hopkins w filmie Dowód 2005

Anthony Hopkins (Tytus Andronikus) wcieli się w rolę brata pisarza, Laura Linney (Kinsey) zagra wdowę po nim, Charlotte Gainsbourg (21 gramów) jego kochankę, a Hiroyuki Sanada (Tasogare Seibei) zagra kochanka postaci granej przez Hopkinsa.

Scenariusz napisze długoletnia współpracowniczka Ivory'ego (Pokój z widokiem), Ruth Prawer Jhabvala (Rozwód po francusku). Zdjęcia rozpoczną się pod koniec tego miesiąca w Argentynie i USA.

Panowie Hopkins i Ivory spotkali się wcześniej na planach obrazów Picasso – Twórca i niszczyciel, Okruchy dnia i Powrót do Howards End.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

LadSamael

Ivory – nic mi nie mowi ten rezyser ale Hopkinsa oczywiscie znam i bardzo szanuje.Jeden z nielicznych aktorow ktory potrafi mnie przykuc. Ostatnio ogladalem `The wolrds fastest indian`, gdyby nie Hopkins ten film bylby naprawde kiepski,swoja droga zdziwil mnie ta kreacja za wyszukany charakter i styl bycia. Polecam i czekam na nowy film sir Hopkinsa.

majron

tez go bardzo lubie :) zobaczymy co z tego wyjdzie bo ivory to dobry rezyser :)

nathalie

Dla mnie wszystkie filmy z Anthonym Hopkinsem sa warte obejrzenia :)

Proszę czekać…