http://vimeo.com/mironkundzicz

Diane English nakręci The Women 0

Scenarzystka i producentka, zdobywczyni nagrody Emmy, Diane English zadebiutuje, jako reżyser, filmem The Women.

Będzie to remake obrazu Georgea Cukora (My Fair Lady) z 1939.

Historia skupia się na grupie plotkarskich kobiet z wyższych sfer, które całe dnie przesiadują w salonach piękności, albo polują na nowinki ze świata mody. Jedna z plotkarek, słodka i szczęśliwa w swoim małżeństwie Mary Haines, będzie miała problemy, gdyż Crystal Allen, pracująca w sklepie jako sprzedawczyni, zacznie interesować się jej mężczyzną.

Oczywiście ta sytuacja nie może obejść się bez echa wśród jej koleżanek, a najbardziej zainteresuje łowczynię sensacji Sylvię Fowler, u której, w małym pokoiku, odbywają się wszystkie rozmowy. Okaże się jednak, że Sylvia rozwiedzie się zaraz po Mary i wyruszy pociągiem do Reno.

Meg Ryan (Masz wiadomość), Lisa Kudrow (Szczęśliwe zakończenia), Anne Hathaway (Tajemnica Brokeback Mountain) i Candice Bergen (Porozmawiajmy o kobietach) mają zagrać główne role. Zdjęcia natomiast, mają się rozpocząć w połowie marca w Nowym Jorku.

Diane English zdobyła nagrodę Emmy za scenariusz do serialu Murphy Brown. Poza tym ma na koncie scenariusze do Ink, Double Rush, czy Love & War.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…