"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Rodriguez reżyserem Deadpoola? 1

Robert Rodriguez (Sin City) potwierdził krążące jakiś czas temu plotki, iż podczas konwentu Comic-Con w San Diego, otrzymał propozycję wyreżyserowania filmu pt. Deadpool. Nie chciał jednak powiedzieć czy ofertę przyjął. Zdradził, że prowadzi aktualnie negocjacje z 20th Century Fox w tej sprawie. W roli głównej miałby wystąpić Ryan Reynolds.

Reżyser Robert Rodriguez

Deadpool miałby być swoistym spin-offem ubiegłorocznej produkcji pt. X-Men Geneza: Wolverine. Ten zaś jest spin-offem głównej serii X-Menów.

Głównym bohaterem będzie oczywiście Wade Wilson (aka. Deadpool) – niezwykle gadatliwy socjopata, który uwielbia czarny humor. Był żołnierzem sił specjalnych jednak ze względu na swój charakter został zwolniony ze służby, następnie trafił do armii najemników gdzie także nie pobył zbyt długo.
Po jakimś czasie dowiaduje się, iż cierpi na raka, co całkowicie odmienia jego życie. Decyduje się na wzięcie udziału w tajemniczym rządowym eksperymencie – Weapon X. Podczas serii genetycznych operacji zostaje całkowicie uleczony, problem w tym, że jego psychika wydaje się być jeszcze bardziej pokręcona.

Źrodło: www.latinoreview.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…