"May the Force Be With You"

Hostel 2 - pierwsze kadry z filmu! 0

Dziś możesz zobaczyć pierwsze cztery kadry z kontynuacji filmu Hostel. Premiera została zaplanowana na 5 stycznia 2007 roku. Nieoficjalnie wiadomo, że poszukiwana jest późniejsza data, ponieważ na 5 stycznia film nie będzie w pełni gotowy, aby wejść na ekrany kin. Nowa data to prawdopodobnie luty lub marzec.

Premiera filmu Hostel 2 (zobacz zwiastun) zaplanowana jest na styczeń 2007 roku, a już dziś możemy zobaczyć pierwsze zdjęcia z filmu. Na samym dole umieszczone są cztery, pierwsze kadry z filmu, które udostępnił Eli Roth. Po lewej widać zdjęcie z planu, które było już wcześniej publikowane. Widzimy na nim aktorkę Edwige Fenech i twórcę filmu Eliego Rotha, który ma na sobie koszulkę z tytułem kultowego i zakazanego w kilku krajach horroru Cannibal Holocaust. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Eli Roth, zajmuje się on także produkcją filmu, w której pomagają mu Chris Briggs i Mike Fleiss. Skład ekipy jest praktycznie identyczny jak w pierwszej części. Ponownie producentem wykonawczym jest Quentin Tarantino, Scott Spiegel i Boaz Yakin.

Zdjęcia do filmu trwają od września w Czechach. Budżet prawdopodobnie przekroczy 4,5 mln $, czyli koszt pierwszej części.

W filmie Hostel (zobacz zwiastun) trzy główne role grali Jay Hernandez, Derek Richardson i Eythor Gudjonsson. W drugiej części zatytułowanej Hostel: Part II trzy główne role zostały zarezerwowane dla kobiet: Lauren German, Heather Matarazzo i Bijou Phillips. Oprócz nich w filmie grają jeszcze między innymi Roger Bart i Stanislav Ianevski.

Pierwsza część filmu Hostel opowiada o trzech kumplach (Josh, Paxton i Oli), którzy wyruszają w podróż po Europie. Udają się do Słowacji, myśląc iż tam znajdą piękne kobiety i wszystko, co najlepsze. Niestety są w błędzie. Wkrótce ich wyprawa zamienia się w prawdziwy koszmar.

Reżyser zapowiedział, iż druga część będzie bardziej mroczniejsza, fabuła jest podobna do pierwszej części. Bohaterkami są trzy młode studentki z Ameryki, które studiują we Włoszech. Później wyjeżdżają do Słowacji, gdzie trafiają do tego samego miejsca, w którym rozgrywała się akcja pierwszej części filmu. Krwawy Hostel powraca…

Kadr z filmu Hostel 2 2007Kadr z filmu Hostel 2 2007 Kadr z filmu Hostel 2 2007Kadr z filmu Hostel 2 2007

Kadr z filmu Hostel 2 2007Kadr z filmu Hostel 2 2007 Kadr z filmu Hostel 2 2007Kadr z filmu Hostel 2 2007

Kadr z filmu Hostel 2 2007Kadr z filmu Hostel 2 2007

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…