"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Padł ostatni klaps do Śniadania do łóżka 0

W nocy z 5 na 6 sierpnia padł ostatni klaps na planie nowej komedii Krzysztofa Langa pt. Śniadanie do łóżka. W obsadzie filmu znalazły się znakomite nazwiska: Tomasz Karolak, Małgorzata Socha, którym partnerują Piotr Adamczyk, Iza Kuna oraz Michał Koterski. Producentem filmu jest Figaro Spółka z o.o. Komu poda śniadanie do łóżka jeden z najzabawniejszych aktorów polskiego kina dowiecie się już jesienią tego roku – obraz wejdzie na ekrany 10 listopada 2010.

Kadr z filmu Śniadanie do łóżka

Śniadanie do łóżka to to pełna zabawnych zwrotów akcji opowieść o zdolnym, choć pechowym kucharzu Piotrze (Tomasz Karolak), który ku swojemu zaskoczeniu trafia na okładkę poczytnego magazynu i z dnia na dzień zostaje celebrytą. Sesja zdjęciowa przynosi mu sławę i… miłość. Piotr zakochuje się bez pamięci w ponętnej stylistce Marcie (Małgorzata Socha), jednak jego była narzeczona Ewa (Iza Kuna) – szefowa działu mody magazynu i przełożona Marty – jest gotowa na wszystko, aby odzyskać względy utalentowanego eks-faceta. Piotra z kolejnych opresji wyciąga jego niezawodny kumpel Konrad (Piotr Adamczyk) – koneser japońskiej kuchni i japońskich kobiet. Czy kulinarny geniusz okaże się również wirtuozem sztuki kochania?

Apetyczna komedia Krzysztofa Langa (Miłość na wybiegu), rozgrywająca się na pograniczu dwóch światów – wielkiej mody i wytrawnej kuchni – to niebanalny przepis na pyszną filmową potrawę: lekkostrawną, słodką i pikantną zarazem. Szukajcie jej w kinowym menu w listopadzie 2010.

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z filmu:

Kadr z filmu Śniadanie do łóżkaKadr z filmu Śniadanie do łóżka Kadr z filmu Śniadanie do łóżkaKadr z filmu Śniadanie do łóżka Kadr z filmu Śniadanie do łóżkaKadr z filmu Śniadanie do łóżka

(Informacja prasowa)

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
B 2010-08-07

"znakomite nazwiska" hahaha
ciekawe jak będzie tym razem… bo zazwyczaj jest "może być, ale nic specjalnego"
Karolak… na początku był rewelacyjny, ale teraz…

Michał 2010-08-07

skoro tak ten film zachwalają to nic dobrego z tego nie będzie podobnie jak z innymi "pełnymi zabawnych zwrotów akcji" komediami ze "znakomitymi nazwiskami"

Proszę czekać…