"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Padł ostatni klaps do Śniadania do łóżka 0

W nocy z 5 na 6 sierpnia padł ostatni klaps na planie nowej komedii Krzysztofa Langa pt. Śniadanie do łóżka. W obsadzie filmu znalazły się znakomite nazwiska: Tomasz Karolak, Małgorzata Socha, którym partnerują Piotr Adamczyk, Iza Kuna oraz Michał Koterski. Producentem filmu jest Figaro Spółka z o.o. Komu poda śniadanie do łóżka jeden z najzabawniejszych aktorów polskiego kina dowiecie się już jesienią tego roku – obraz wejdzie na ekrany 10 listopada 2010.

Kadr z filmu Śniadanie do łóżka

Śniadanie do łóżka to to pełna zabawnych zwrotów akcji opowieść o zdolnym, choć pechowym kucharzu Piotrze (Tomasz Karolak), który ku swojemu zaskoczeniu trafia na okładkę poczytnego magazynu i z dnia na dzień zostaje celebrytą. Sesja zdjęciowa przynosi mu sławę i… miłość. Piotr zakochuje się bez pamięci w ponętnej stylistce Marcie (Małgorzata Socha), jednak jego była narzeczona Ewa (Iza Kuna) – szefowa działu mody magazynu i przełożona Marty – jest gotowa na wszystko, aby odzyskać względy utalentowanego eks-faceta. Piotra z kolejnych opresji wyciąga jego niezawodny kumpel Konrad (Piotr Adamczyk) – koneser japońskiej kuchni i japońskich kobiet. Czy kulinarny geniusz okaże się również wirtuozem sztuki kochania?

Apetyczna komedia Krzysztofa Langa (Miłość na wybiegu), rozgrywająca się na pograniczu dwóch światów – wielkiej mody i wytrawnej kuchni – to niebanalny przepis na pyszną filmową potrawę: lekkostrawną, słodką i pikantną zarazem. Szukajcie jej w kinowym menu w listopadzie 2010.

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z filmu:

Kadr z filmu Śniadanie do łóżkaKadr z filmu Śniadanie do łóżka Kadr z filmu Śniadanie do łóżkaKadr z filmu Śniadanie do łóżka Kadr z filmu Śniadanie do łóżkaKadr z filmu Śniadanie do łóżka

(Informacja prasowa)

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Barbarka88Rz

"znakomite nazwiska" hahaha
ciekawe jak będzie tym razem… bo zazwyczaj jest "może być, ale nic specjalnego"
Karolak… na początku był rewelacyjny, ale teraz…

Santanico

skoro tak ten film zachwalają to nic dobrego z tego nie będzie podobnie jak z innymi "pełnymi zabawnych zwrotów akcji" komediami ze "znakomitymi nazwiskami"

Proszę czekać…