"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Bekmambetov łowcą wampirów 0

W dniu dzisiejszym oficjalnie poinformowano, iż to Timur Bekmambetov wyreżyseruje film pt. Abraham Lincoln: Vampire Hunter. Początkowo artysta był związany z tym tytułem tylko jako producent jednak postanowił zająć się także reżyserią. Jednocześnie reżyser poinformował w wywiadzie o swoich filmowych planach.

Reżyser Timur Bekmambetov

Film Abraham Lincoln: Vampire Hunter ma być czarną komedią w stylu Zombieland. Fabuła przedstawi alternatywną historię prezydenta Stanów Zjednoczonych, który zajmował się także polowaniem na wampirów. Sam reżyser zapowiada, że będzie to zabawna epicka historia.

W udzielonym wywiadzie Bekmambetov poinformował także o swoich filmowych planach. I tak przyznał, że jest zainteresowany nakręceniem wspólnie z Ridleyem Scottem filmu 20’000 mil podmorskiej żeglugi. Projekt ma być konkurencyjny dla projektu studia Walta Disney’a a sama akcja ma rozgrywać się we współczesności.
Z innych projektów, o jakich mówił reżyser to najciekawszy wydaje się tajemniczy projekt 3D pt. Red Asfalt. Obraz ma być szaloną historią o skutkach jazdy pod wpływem alkoholu. Właściwie to ma być jeden wielki pościg – zapowiada artysta.

I jeszcze informacja o filmach Moby Dick oraz Wanted: Ścigani 2. Ten pierwszy projekt jest wciąż w fazie pisania scenariusza, więc nie wiadomo, kiedy rozpoczną się zdjęcia. Z kolei pracę na planie sequela Wanted: Ściganych ruszą jak tylko James McAvoy skończy zdjęcia do filmu X-Men: Pierwsza klasa.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…