"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Zobacz arenę robotów 0

W sieci pojawiły się dzisiaj pierwsze fotografię z planu zdjęciowego produkcji pt. Real Steel. Na zdjęciach jest okazja zobaczyć z wnętrza General Motors Renaissance Center w Detroit w stanie Michigan. To właśnie tam zainstalowana ma być wielka arena, na której pojedynki toczyć będą roboty.

Fotka z planu zdjęciowego Real Steel (2011)

Na chwilę obecną trwa urządzanie i dekorowanie całego wnętrza wielkiego lobby, na której filmowcy zainstalują swój sprzęt. Widać na nim także logo WRB, które niedawno zostało zarejestrowane jako domena należąca do studia Walt Disney Pictures. Najprawdopodobniej wkrótce w internecie pojawi się strona promująca międzynarodową ligę bokserską, w której walczą roboty.

Przypomnijmy, iż akcja filmu Real Steel rozgrywać się będzie w niedalekiej przyszłości, w której to na ringu bokserskim zamiast ludzi pojedynki toczą maszyny. Głównym bohaterem jest były bokser Charlie Kenton (Hugh Jackman), który wspólnie z synem konstruują androida, który zostanie najlepszym na świecie bokserem.
Obraz reżyseruje Shawn Levy. Scenariusz napisał Dan Gilroy w oparciu o powieść autorstwa Richarda Mathesona. Premiera zapowiedziana jest na 18 listopada 2011 roku.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Fotka z planu zdjęciowego Real SteelFotka z planu zdjęciowego Real Steel Fotka z planu zdjęciowego Real SteelFotka z planu zdjęciowego Real Steel Fotka z planu zdjęciowego Real SteelFotka z planu zdjęciowego Real Steel Fotka z planu zdjęciowego Real SteelFotka z planu zdjęciowego Real Steel

Fotka z planu zdjęciowego Real SteelFotka z planu zdjęciowego Real Steel Fotka z planu zdjęciowego Real SteelFotka z planu zdjęciowego Real Steel

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…