"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Stallone mówi o Niezniszczalnych 2 2

Wczoraj informowaliśmy was o pomyśle nakręcenia sequela produkcji pt. Niezniszczalni a dziś głos w tej sprawie zabrał sam reżyser i odtwórca głównej roli – Sylvester Stallone. Artysta powiedział, że ma pomysł na kontynuacje, która nie będzie zwykłym powtórzeniem tego, co w oryginale.

Sylvester Stallone w filmie Niezniszczalni (2010)

Sylvester Stallone powiedział:

Ludziom wydaje się, że napisanie scenariusza do sequela jest rzeczą prostą. Niestety tak nie jest. Ciężko jest widza czymś zaskoczyć. Ja mam już gotowy pomysł, spróbuje zrobić coś radykalnego.

Jednak sam aktor zaznacza, iż wszystko będzie zależało od tego jak Niezniszczalni poradzą sobie w kinach. Jeśli osiągną sukces to o wiele łatwiej będzie zebrać fundusze na sequel. Stallone przyznał, że o mały włos a projekt nigdy by nie powstał, mało, kto chciał zainwestować w tą produkcję.

Niedawno pojawiła się informacja, że w sequelu mogłyby wystąpić inne gwiazdy kina akcji lat 80-tych ubiegłego wieku. Podobno na liście osób, które Stallone chciałby zatrudnić są: Jean-Claude Van Damme, Kurt Russell, Steven Seagal i Chuck Norris.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Asmodeusz

jak na razie można sobie mówić zobaczymy co zostanie z zapowiedzi po premierze jedynki i czy bedzie tak rewelacyjna jak na trailerach

Santanico

Podobno na liście osób, które Stallone chciałby zatrudnić są: Jean-Claude Van Damme, Kurt Russell, Steven Seagal i Chuck Norris
o ho ho ho, nieźle Sly kombinuje. Co do Norrisa miałbym lekkie obiekcje, ale Russel u Tarantino pokazał, że jeszcze potrafi grać twardziela, Seagal całkiem nieźle prezentuje się w trailerze "Maczety" a z JCVD Stallone potrafiłby wyciągnąć co najlepsze.

Proszę czekać…