"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Rodriguez mówi o Deadpoolu 1

Robert Rodriguez udzielił szczerego wywiadu dla LA Times. Podczas rozmowy zdradził, iż wciąż nie jest pewne, czy wyreżyseruje film pt. Deadpool. Przyznał jednak, że rozmawiał na ten temat ze studiem 20th Century Fox oraz, że jest pod ogromnym wrażeniem scenariusza. Jego zdaniem ma on ogromny potencjał a sam film może okazać się wielkim hitem.

Reżyser Robert Rodriguez

Problem w tym, iż Robert Rodriguez ma w planach kilka filmów. Podczas Comic-Con w San Diego zapowiedział nową część Małych Agentów, niedawno mówił o sequelu Maczety. Na dodatek fani wciąż czekają na Sin City 2, który od ponad roku jest w fazie planowania. Czym więc teraz zajmie się reżyser, nie wiadomo.

Głównym bohaterem filmu Deadpool będzie oczywiście Wade Wilson (aka. Deadpool) – niezwykle gadatliwy socjopata, który uwielbia czarny humor. Był żołnierzem sił specjalnych jednak ze względu na swój charakter został zwolniony ze służby, następnie trafił do armii najemników gdzie także nie pobył zbyt długo.
Po jakimś czasie dowiaduje się, iż cierpi na raka, co całkowicie odmienia jego życie. Decyduje się na wzięcie udziału w tajemniczym rządowym eksperymencie – Weapon X. Podczas serii genetycznych operacji zostaje całkowicie uleczony, problem w tym, że jego psychika wydaje się być jeszcze bardziej pokręcona.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…