"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Pierwsza recezja Harry'ego Pottera 0

Dzisiaj w sieci pojawiła się pierwsza krótka recenzja filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci. Napisał ją Amerykanin, który uczestniczył w tajnym pokazie testowym tej produkcji. My przypomnijmy, iż obraz pojawi się w naszych kinach już 19 listopada 2010 roku.

Harry Potter i Insygnia Śmierci - część I (2010)

Tajny pokaz testowy odbył się wczoraj w jednym z kin w Chicago. Zaproszeni widzowie do ostatniej chwili nie wiedzieli, że będą oglądać właśnie nową część Harry'ego Pottera. Dopiero, gdy po sali kinowej przechodził się producent David Heyman oraz reżyser David Yates stało się jasne, że widzowie obejrzą film Harry Potter i Insygnia Śmierci – część 1.

Widz, który napisał recenzje ogólnie ocenia dobrze film, chociaż zwraca uwagę na kilka niezbyt fajnych elementów. Po pierwsze są to nierówności: czasami akcja przebiega szybko, że ledwo można złapać oddech, a czasami są nużące sceny. Na dodatek w niektórych scenach z użyciem magicznych stworów z magicznego świata można doszukać się nawiązań do Władcy Pierścieni.

Najwięcej uwag krytycznych było to relacji pomiędzy trójką młodych aktorów. Szczególnie w tych momentach, w których to Ron jest mocno zazdrosny o Hermionę. Przez to ogólny odbiór filmu jest gorszy niż powinien być.

Niemniej jednak pomimo tych paru krytycznych rzeczy cała produkcja zapowiada się znakomicie. Jest to świetne zakończenie tej serii filmowej

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…