"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Hanks i Bullock razem w filmie 1

Tom Hanks i Sandra Bullock zagrają wspólnie w ekranizacji powieści Jonathana Safrana Foera pt. Extremely Loud & Incredibly Close. Obraz reżyserowany jest przez Stephena Daldry'ego (Lektor). Scenariusz napisał Eric Roth zaś producentem będzie Scott Rudin. Całość będzie wspólnym projektem Paramount Pictures z Warner Bros.

Sandra Bullock w filmie Wielki Mike. The Blind Side (2009)

Zdjęcia do filmu Extremely Loud & Incredibly Close rozpoczną się na początku stycznia. Powstaną one w Nowym Jorku. Na razie nie wiadomo, kiedy obraz będzie miał swoją premierę.

Powieść Foera wydano pod polskim tytułem: Strasznie głośno, niesamowicie blisko. Głównym bohaterem jest Oskar Schell, wynalazca, frankofil, muzyk, aktor szekspirowski, jubiler i pacyfista. Ma dziewięć lat i tajną misję. Przemierza ulice Nowego Jorku w poszukiwaniu zamka pasującego do tajemniczego klucza, który Oskar znalazł w rzeczach zmarłego podczas ataku na WTC ojca, w kopercie z napisem "Black". Chłopiec postanawia odnaleźć wszystkie osoby o tym nazwisku. Podczas swojej podróży poznaje wielu ekscentrycznych nowojorczyków, zaprzyjaźnia się m.in. ze stuletnim korespondentem wojennym oraz kobietą przewodnikiem, która nigdy nie opuszcza Empire State Building.

Okładka książki Foera pt. Strasznie głośno, niesamowicie bliskoOkładka książki Foera pt. Strasznie głośno, niesamowicie blisko

(opis książki: wydawnictwo W.A.B)

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…