Nowa animacja Paths of Hate na wiosnę 0

Studio Platige Image, w którym powstała nominowana doOscara Katedra oraz nagrodzona BAFTA Sztuka spadania, wraz z DamianemNenowem, studentem Animacji i Filmowych Efektów Specjalnych PWSFTviT wŁodzi, przystąpiło do wspólnej pracy nad kolejnym filmowym projektem.

Po półrocznej przerwie, od ukończenia Wielkiej ucieczki (poprzedniego filmu Damiana Nenowa), studio zaangażowało się w produkcję kolejnej animacji tego twórcy pt. Paths of Hate, tym razem realizowanej napotrzeby kina.

Paths of Hate to film o tym, iż człowiek każdego dnia nieprzytomnie podąża w stronę samodestrukcji, unicestwienia i ślepej zawziętości pozostawiając za sobą kolejne krwawe ślady, ścieżki nienawiści.

Istotą filmu jest połączenie komiksowej stylistyki z patetyczną ścieżką dźwiękową, nawiązującą do form klasycznych. W przypadku filmu Paths of Hate zastosowanie charakterystycznej plastyki komiksu wydało się

reżyserowi właściwym środkiem pozyskania osobliwej w swoim charakterze narracji. Kompozytorem ścieżki dźwiękowej do filmu jest Tobiasz Staniszewski.

Planowane ukończenie filmu to wiosna 2007 roku.

Kadry z filmu są dostępne pod adresem: http://www.pathsofhate.com/kadry.zip

Zwiastun filmu już jest u nas na stronie TUTAJ.

Kadr z filmu Paths of Hate 2007Kadr z filmu Paths of Hate 2007

Kadr z filmu Paths of Hate 2007Kadr z filmu Paths of Hate 2007

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…