"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Hobbit wciąż nie ma reżysera 0

W udzielony wczoraj wywiadzie Peter Jackson poinformował, iż film Hobbit wciąż nie ma reżysera. Dalej niepewne jest to czy on sam zajmie się reżyserią, czy zostanie znaleziony jakiś inny reżyser. Aktualnie trwają negocjacje z producentami i studiem w tej sprawie.

Hobbit (2012)

Jackson powiedział, iż jeszcze w tym roku powinna rozwiązać się kwestia tego czy on stanie za kamerą, czy może studio zatrudni kogoś innego a on sam zajmie się jedynie produkcją. Artysta dodał zarazem, że wszystko utrudnia tragiczna sytuacja finansowa MGM, które nie chce zdeklarować się, kiedy rozpoczną się pracę nad filmem. Otóż żaden reżyser nie chce związać się z projektem, którego przyszłość jest tak niepewna.

Wydaje się również, iż powoli sam Peter Jackson traci cierpliwość w sprawie Hobbita. Artysta po raz pierwszy zapowiedział, że nie będzie czekał w nieskończoność tym bardziej, że ma kilka innych ciekawych propozycji filmowych. Dlatego ma nadzieje, że końcówka roku będzie o wiele bardziej optymistyczna dla fanów hobbitów.

Przypomnijmy, iż w połowie tego roku z reżyserii filmu Hobbit zrezygnował Guillermo Del Toro, artysta ten w oświadczeniu poinformował, że nie może wciąż żyć w niepewności i oczekiwać na zielone światło od studia.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…