"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Whedon mówi o The Avengers 3

Reżyser Joss Whedon udzielił szczerego wywiadu gazecie The Sydney Morning Herald, w którym to podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat jego najbliższej produkcji pt. The Avengers. Zdjęcia do produkcji wkrótce ruszają zaś premiera zaplanowana jest na maj 2012 roku.

Reżyser Joss Whedon

Whedon powiedział, że w czasie negocjowania swojego udziału w tym projekcie czuł wielką presje i ekscytację. Według niego to taki projekt, na który czekał całe życie. Gdy skończył pracę nad serialem Buffy: Postrach wampirów czuł się jakby czegoś mu zabrakło. Brakowało mu jakiegoś projektu, w który mógłby całkowicie się wciągnąć. Wreszcie powstał pomysł nakręcenia The Avengers a on szybko zapalił się do niego.

Następnie artysta mówi, że wszystko, co może zrobić dla The Avengers to fakt, że postara się tak nakręcić film by widzowie chcieli go obejrzeć więcej niż jeden raz. Ma to być inteligentny film, który również dostarczy rozrywki. A scenariusz (co zapowiada Whedon) jest wyśmienity.

Miejmy nadzieję, że tak się stanie. The Avengers będzie na pewno prawdziwą gratką dla fanów komiksowych postaci. Czy okaże się wielkim hitem przekonamy się w maju 2012 roku.

Źrodło: www.firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…