"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Zobacz zdjęcia z The Ward 0

Minęło dziewięć lat, od kiedy po raz ostatni mogliśmy oglądać jakiś film Johna Carpentera. Pojawiły się pierwsze zdjęcia promujące jego najnowszą produkcję pt. The Ward. W obrazie tym główne role grają: Amber Heard, Mika Boorem, Jared Harris oraz Danielle Panabaker. Premierę zaplanowano na 24 września br.

Kadr z filmu The Ward (2010)

The Ward to historia młodej pacjentki (Heard) szpitala psychiatrycznego. Dziewczynie trudno będzie dojść do równowagi, gdy odkryje, iż w szpitalu straszy duch pewnej młodej dziewczyny.

Dla fanów kina grozy będzie to zapewne pozycja obowiązkowa.

Zapraszamy do obejrzenia dwóch zdjęć:

Kadr z filmu The WardKadr z filmu The Ward Kadr z filmu The WardKadr z filmu The Ward

Źrodło: www.cinemablend.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Santanico

no 9 lat przerwy to faktycznie długo (chociaż w międzyczasie chyba nakręcił jeden czy 2 odcinki "Mistrzów Horroru"), ale nie oszukujmy się – ostatnie filmy przed tą przerwą rewelacyjne nie były."Duchy Marsa" mimo dobrych chęci nie wyszły Carpeneterowi, "Vampires" tez nie powalaly na kolana a "Escape from L.A." hmmm…no tym filmem to pogrążyl Snake’a Plisskena,legende którą sam stworzył.
Więc czekając na "The Ward" mam mieszane uczucia.jakis zwiastun by sie zdał:-)

JohnnyDepp

9 lat !! nie kumam a jakis uwe czy wan , czy lin ,czy pong kecą co roku !! Jestem wielkim fanem pana Johna Stolarza jest najlepszym cieśla jeśli chodzi o kino grozy w hollywood

chmuri

ciekawie sie zapowiada zobaczymy co zrobi genialny reżyser;)

Proszę czekać…