"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Powstanie filmowa biografia Reagana 0

To już pewne, że powstanie filmowa biografia 40. prezydenta Stanów Zjednoczonych – Ronalda Reagana. Autorem scenariusza do projektu jest Jonas McCord, zaś całość oprze się na dwóch bestsellerowych biografiach prezydenta – Ronald Reagan i obalenie komunizmu oraz God and Ronald Reagan (obie autorstwa Paula Kengora).

40. prezydent USA - Ronald Reagan

Na razie nie wiadomo zbyt dużo na temat samej produkcji. Wiadomo, że obraz rozpocznie scena zamachu na prezydenta w 1981 roku. Następnie mamy się cofnąć w czasie, aby dowiedzieć się jak to właściwie stało się, że przeciętny Hollywoodzki aktor został jednym z najlepszych prezydentów w historii tego kraju.

Według planów budżet produkcji wyniesie 30 mln $.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Ronaldinho 2010-09-08

Świetna wiadomość, z wielką chęcią taki film obejrzę, najwyższy czas opowiedzieć o najlepszym lub mieszczącym się w pierwszej trójce najlepszych prezydentów USA. W głównej roli myślę, że sprawdziłby się Josh Brolin, ale ten już zagrał George’a W. Busha, więc tak trochę nie bardzo.
Szkoda, że obecnie Ameryka zrobiła krok wstecz wybierając Barracka Husseina Obamę, ale coś ostatnio chyba już wszyscy widzą, że marksizm, którym kieruje się ten pan w swojej polityce to niszczenie kraju i już się coś słyszy, że najbliższe wybory do Kongresu wygrają Republikanie i to zdecydowanie.

Proszę czekać…