"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Kto zagra w Gravity? 0

Wciąż nie wiadomo, kto zagra główną kobiecą rolę w nowej produkcji Alfonso Cuarona pt. Gravity. Początkowo miała to być Angelina Jolie jednak, gdy wycofała się z produkcji cały obraz stanął pod znakiem zapytania. Teraz jednak wiemy, że projekt na pewno powstanie, jednak nie wiadomo, kto zagra główną rolę.

Sandra Bullock w filmie Wielki Mike. The Blind Side (2009)

Jakiś czas temu pojawiła się informacja, że będzie to Natalie Portman. Dzisiaj jednak amerykańskie media informują, że producenci rozmawiali w tej sprawie z Sandrą Bullock. Podobno tegoroczna laureatka Oscara ich zdaniem idealnie nadawałaby się do tej roli.

Przypomnijmy, iż film Gravity ma być historią ekipy astronautów, którzy mają za zadanie przeprowadzić rutynową naprawę międzynarodowej stacji orbitalnej. Podczas prac dochodzi do wypadku w skutek, czego przy życiu zostaje tylko astronautka. Pragnie ona za wszelką cenę powrócić do domu, bowiem tam zostawiła swoją ukochaną córeczkę.

Wciąż w głównej męskiej roli wystąpi Robert Downey Jr.. Pracę na planie tej produkcji mają ruszyć na początku stycznia, planowany budżet wyniesie 80 mln $.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…