Pacino i Pesci w filmie gangsterskim? 2

Al Pacino i Joe Pesci negocjują rolę w filmie biograficznym o Franku Sheeranie pt. The Irishman. Reżyserią zajmie się Martin Scorsese, a główną rolę zagra Robert De Niro.

Robert De Niro i Al Pacino

Historia oparta na faktach opowie o słynnym gangsterze Franku "Irlandczyku" Sheeranie, który był jednym z kilku nie Włochów współpracujących z nowojorską mafią jako płatny zabójca. Przed śmiercią przyznał się m. in. do morderstwa Jimmy’ego Hoffy.

Steve Zaillian napisał scenariusz.

De Niro i Pesci pracowali ze Scorsese przy Wściekłym Byku czy Kasynie. De Niro i Pacino grali razem m. in. w Gorączce.

Czyżby powrót królów kina gangsterskiego w jednym filmie? Co o tym myślicie?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

The

Miejmy nadzieje że to prawda .Wreszcie prawdziwe kino gansterskie a nie bezsensowne strzelaniny w wykonaniu Segala . Mimo że Robert De Niro według mnie nie zagrał ostatnio na poziomie na który go spokojnie stać to z Martinem Scorsese powinien dać z siebie wszystko.Uwielbiam kino gangsterskie w wykonaniu Martina Scorsese , a ten film pewnie będzie powrotem króla .

Santanico

Oj Kolego
też o niczym innym nie marze niż powrót prawdziwego kina gangsterskiego
Co do "Maczety" też czekam na premierę.Jednak czytam po Wenecji troszke negatywnych opinii jednak obejrze wszystko co stworzy Rodriguez czy Tarantino.
A You Don’t Know Jack daje rade.Może i nie jest to życiowy wyczyn Pacino,ale mimo wszystko najlepsza kreacja od czasu "Bezsenności"

Ronaldinho

Łezka by się w oku zakręciła, jakby się zobaczyło w jednym kadrze Ala Pacino, Roberta De Niro i Joe Pesciego w reżyserii Martina Scorsese. Tak brakowało mi się ostatnio jakiegoś nowego filmu gangsterskiego wreszcie z co najmniej Pacino lub De Niro i teraz się to może spełnić, do tego starszy Nowy Jork – no czego chcieć więcej :) Ostatnio zrobiłem sobie powtórkę z większości klasyków gangsterskich i było niesamowicie przyjemne doznanie. Szkoda, że coś ostatnio ani Francis Ford Coppola ani Brian De Palma jakoś się nie angażują w coś większego.
"Machete" obowiązkowo w kinie obejrzę, a “You Don’t Know Jack” jakoś w ciągu kilku dni może zobaczę, bo HBO musiało zrobić co najmniej dobrego.

Santanico

Scorsese "Wyspą Tajemnic" pokazał, że nadal jest w formie.
Wcześniej pokazał, że jest mistrzem filmów gangsterskich.
De Niro i Pesci?W "Chłopcach z ferajny" i "Kasynie" ten duet był genialny.
De Niro i Pacino?W "Gorączce" geniusz w "Zawodowcach" porażka.
Co jak co,wszyscy trzej panowie mają już swoje lata i podejrzewam,że najlepsze role za sobą.
Żadnego z nich nie widziałem ostatnio w dobrej roli lub chociaż dobrym filmie.Pesci ostatnio w ogóle mało gra,zobaczymy jak De Niro wypadł a "Maczecie" a Pacino poza "You Don’t Know Jack" też niczym się w ostatnich latach nie może pochwalić.
Jednak mam nadzieję, że jeśli ta czwórka faktycznie spotka się na planie (a co jak co,te 3 nazwiska na plakacie plus nazwisko reżysera przyciągnie ludzi do kin) to Scorsese wyciągnie z nich to za co kochaliśmy ich przez te wszystkie lata.

Proszę czekać…