"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Mulligan w My Fair Lady 0

Carey Mulligan (Była sobie dziewczyna) oficjalnie potwierdziła, iż zagra w nowej wersji filmu pt. My Fair Lady. Młoda aktorka przyznała, że wcieli się w postać Elizy Doolitle. Jednak jest też zła wiadomość, nie wiadomo, kiedy projekt ruszy z produkcją. Prawdopodobnie nie będzie o w najbliższym czasie.

Carey Mulligan w filmie Była sobie dziewczyna (2009)

Według aktorki w ciągu najbliższego roku projekt najprawdopodobniej nie powstanie. Wydaje się, więc że w kinach pojawi się najwcześniej w 2013 roku.

Przypomnijmy, iż obraz powstanie w oparciu o scenariusz, którego autorką jest Emma Thompson. Film reżyserować miał John Madden, ale po konflikcie z producentami postanowił zrezygnować.

Głównym bohaterem filmu My Fair Lady jest ekscentryczny filolog i profesor Higgins, który zakłada się ze znajomymi, iż z prostej dziewczyny zrobi prawdziwą damę. Jego wybór pada na dobroduszną sprzedawczynię kwiatów – Elizę Doolittle. Mężczyzna postanawia nauczyć ją wytwornego języka, zachowania oraz charakteru, który przystoi osobie na pozycji. Po serii zabawnych porażek w końcu mu się to udaje.

Źrodło: www.firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…