"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Dream House do poprawki 0

Chociaż zdjęcia do filmu Dream House zostały już nakręcone to jednak nie przypadły one do gustu producentom. Ci nakazali, aby jeszcze raz ekipa zjawiła się na planie i dokonała niezbędnych poprawek. A to nie wróży zbyt dobrze produkcji, w której główne role gra Daniel Craig i Rachel Weisz.

Daniel Craig w filmie Zakochany głupiec (2008)

Największy problem w tym, iż dokrętki będą musiały zaczekać, aż Daniel Craig skończy pracę na planie filmu Girl with the Dragon Tatoo. A to oznacza, że projekt zostanie zawieszony na około pół roku. A międzyczasie powstanie konkurencyjny projekt pt. House at the End of the Street, który będzie miał negatywny wpływ na odbiór tej produkcji.

Dream House to historia pewnej rodziny, która przeprowadza się do swojego wymarzonego domu w niewielkiej miejscowości w stanie Connecticut. Wkrótce wszyscy odkrywają, że dom skrywa pewien mroczny sekret, została w nim zamordowana matka z dwójką małych dzieci. Duchy odwiedzają ten dom, bowiem dopóki nie zostanie odnaleziony morderca nie zaznają spokoju. Czy więc życie rodziny zostanie zagrożone?

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…