"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Poznaj fabułę Immortals 0

Dzisiaj studio Universal Pictures ujawniło fabułę filmu Immortals. Obraz reżyserowany przez Tarsema Singha pojawi się w kinach 11 listopada 2011 roku. W filmie występują: Henry Cavill, Mickey Rourke, Freida Pinto, Kellan Lutz, Corey Sevier oraz Luke Evans.

Kadr z filmu Immortals (2011)

Fabuła Immortals przedstawia się następująco:

Mijają lata, od kiedy bogowie ostatecznie pokonali tytanów. Teraz jednak nastąpi nowe zagrożenie. Szalony król Hyperion (Rourke) postanawia zebrać potężną armię i wypowiedzieć wojnę całej ludzkości. Okrutni żołnierze sieją spustoszenie w Grecji szukając mitycznego Łuku z Epiru, który został zrobiony przez samego Aresa.
Tylko, bowiem ten, kto posiada Łuk jest w stanie uwolnić tytanów przebywających w więzieniach znajdujących się w górach Tartaru. Ci od zarania dziejów marzą o zemście na bogach. A jeśli król Hyperion odnajdzie mityczne narzędzie będzie to oznaczało nie tylko zniszczenie ludzkości ale także i bogów.
Problem w tym, że od czasu zakończenia konfliktu z tytanami Bogowie nie mogą ingerować w sprawy międzyludzkie. Dlatego też postanawiają wesprzeć młodego chłopa Tezeusza (Cavill), który staje się ich jedyną nadzieją. Ten musi zebrać ludzi i powstrzymać szalonego króla.
W jego ekipie znajdzie się między innymi: kapłanka-wyrocznia Fedra (Pinto) i niewolnik Stavros (Dorff). Ci wspomogą Tezeusza, który może uratować świat przed zniszczeniem.

Projekt pojawi się w kinach w wersji trójwymiarowej.

Źrodło: www.beyondhollywood.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…