"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Zobacz miejsce powstania Super 8 1

Dzisiaj w sieci pojawiły się zdjęcia, na których można obejrzeć miejscowość Weirton w stanie Virginia. To właśnie w tym niewielkim miasteczku wkrótce ekipa J.J. Abramsa nakręci swój tajemniczy projekt pt. Super 8. Przy tej okazji dowiedzieliśmy się, kto wystąpi w tym obrazie.

Super 8 (2011)

Studio Paramount Pictures, dla której powstaje projekt poinformowało dzisiaj, że w obsadzie wystąpią między innymi: Kyle Chandler, Elle Fanning (Somewhere), Ron Eldard, Noah Emmerich, Joel Courtney, Riley Griffiths, Ryan Lee, Zach Mills oraz Gabriel Basso.

Producentami filmu będą: Steven Spielberg, J.J. Abrams oraz Bryan Burk. Planowana data premiery Super 8 to lato 2011 roku.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Zdjęcie miejscowości, w której powstaną zdjęcia do filmu Super 8Zdjęcie miejscowości, w której powstaną zdjęcia do filmu Super 8 Zdjęcie miejscowości, w której powstaną zdjęcia do filmu Super 8Zdjęcie miejscowości, w której powstaną zdjęcia do filmu Super 8 Zdjęcie miejscowości, w której powstaną zdjęcia do filmu Super 8Zdjęcie miejscowości, w której powstaną zdjęcia do filmu Super 8 Zdjęcie miejscowości, w której powstaną zdjęcia do filmu Super 8Zdjęcie miejscowości, w której powstaną zdjęcia do filmu Super 8 Zdjęcie miejscowości, w której powstaną zdjęcia do filmu Super 8Zdjęcie miejscowości, w której powstaną zdjęcia do filmu Super 8

Zdjęcie miejscowości, w której powstaną zdjęcia do filmu Super 8Zdjęcie miejscowości, w której powstaną zdjęcia do filmu Super 8

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…