"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Powróci Bill & Ted? 0

Stacja MTV miała możliwość porozmawiania z aktorem Keanu Reevesem. Podczas wywiadu aktor zdradził, że nie wyklucza nakręcenia trzeciej części o szalonych przygodach Billa i Teda. Podobno aktor rozmawiał ze scenarzystami filmu z 1991 roku na temat ewentualnego powstania sequela.

Keanu Reeves w filmie Królowie ulicy (2008)

Reeves powiedział, że rozmawiał z Chrisem Mathesonem oraz Edem Solomonem w sprawie nakręcenia trzeciej części przygód Billa i Teda. Wstępnie są oni zainteresowani, choć nie wiadomo czy coś uda się w tej kwestii nakręcić. Wiadomo, że jeśli film miałby powstać to musiałby w nim zagrać Alex Winter, który wcielał się w postać Billa.

Przypomnijmy, iż chodzi tutaj o kontynuację przeboju końcówki lat 80-tych pt. Wspaniała przygoda Billa i Teda. Była to opowieść o dwójce chłopaków, którzy zostają wyrzuceni ze szkoły za nie zaliczenie egzaminu z historii. Pewien przybysz z kosmosu informuje ich, że muzyka, którą stworzą odmieni świat. Bill i Ted przy pomocy wehikułu czasu (budka telefoniczna) wyruszają do najważniejszych momentów w historii świata.

W 1991 roku nakręcono drugą cześć przygód tych bohaterów. Film zatytułowano Szalona wyprawa Billa i Teda.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…